Restoran

Iga päev 12:00 – 22:00

Spa

Iga päev 9:00 – 21:00

Broneeri Spa
Võta ühendust
Aadress
Nunne 14, Tallinn 10133, Eesti
Ava kaart
Sisse- ja väljaregistreerimine

Sisseregistreermine alates 15:00
Väljaregistreerimine kuni 12:00

Parkimine

Vanalinna tänavatel on tasuline parkimine hinnaga 6€/h.

Lähim maa-alune suletud parkla asub Balti Jaama turuhoone all, kus saab parkida hinnaga 1,5€ 30 minutit või 10€ 24h.

Ava kaart
Sisse- ja väljaregistreerimine

Sisseregistreermine alates 15:00
Väljaregistreerimine kuni 12:00

Parkimine

Vanalinna tänavatel on tasuline parkimine hinnaga 6€/h.

Lähim maa-alune suletud parkla asub Balti Jaama turuhoone all, kus saab parkida hinnaga 1,5€ 30 minutit või 10€ 24h.

Ava kaart
Broneeri

Hotelli üldtingimused

1. Tellimistingimused

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna http://www.nunne.ee (edaspidi Nunne Boutique hotelli tellimiskeskkond) omaniku Nunne Kvartal OÜ vahel Nunne Boutique hotelli tellimiskeskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Nunne Boutique hotelli tellimiskeskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Tellimiskeskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
1.4. Nunne Boutique hotell ei müü alkoholi alla 18-aastastele klientidele. Hotellil on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikuttõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest. Alaealise poolt tehtud alkohoolseid jooke sisaldavate lisatellimuste ettemaks tagastatakse ainult alkohoolse joogi maksumuse ulatuses isikule, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hinnainfo

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
2.3. Kui toa eest ei ole eelnevalt tasutud, tuleb seda teha Hotelli saabumisel kohalikus valuutas. Hotellis saab maksta: VISA, MasterCard ja Eesti pankade maksekaartidega.

3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele

3.1. Kliendi poolt Nunne Boutique hotelli tellimiskeskkonna vahendusel ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt tellimiskeskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
3.2. Online tellimiskeskkonnas määratud summa tasumine Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

4. Tellimine ja tellimuse kinnitus

4.1. Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi nimi, telefoninumber, e-mail, aadress, saabumise kuupäev ja ööde arv. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.

5. Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine

5.1. Majutuse ja majutuspakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuspakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimise keskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuse paketi hinnakirjelduses. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
5.2. Majutuse ja/või majutuspaketi kehtivus on majutuse ja/või majutuspaketi alguse ja lõpu kuupäev. Kehtivusaja ületamisel muutub majutus ja/või majutuspakett kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümber vahetamisele.
5.3. Tellimuse muutmiseks palun tehke uus tellimus ja tühistage eelmine. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaolev toa kategooria.
5.4. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
5.5. Hilisema annulleerimise puhul hotell võib rakendada trahvi esimese öö maksumuses. Kui hotell kandis mingisuguseid kulutusi, mis on seotud teie tellimusega, siis tuleb need kliendi poolt hüvitada.
5.6. Teile saadetud kinnitavas e-kirjas on märgitud täpne tühistamiste tähtaeg, enne mida tuleb teha kõik tühistamised, et vältida tühistamistasusid. Lugege palun hoolikalt hotelli reegleid.